esmaspäev, 30. november 2020

 Õnneseened novembris


Novembrikuu möödus väga kiirelt.  Sellel pimedal ja märjal ajal said lapsed palju toas mängida  ja erinevaid õppe- ja kasvatustegevusi teha. Võtsime läbi teemasid nagu koduloomad, metsloomad, puud, linnud ja tegime tutvust geomeetrilise kujundiga: kolmnurk. Millest lapsed ladusid vahvad kuusekesed. 

Lastele väga meeldivad erinevad kunstitegevused ning Bee-Bot põrandarobotist lähevad nad alati elevile. Bee-Bot põrandarobotiga harjutame ka oma järjekorra ootamist, numbrite loendamist ja saame kinnistada juba läbituid erinevaid teemasid. Tegime palju kunstitegevusi, mis hõlmas nii rasvakriidi, pliiatsi kui ka pintsli hoidmist, paberi rebimist, kleepimist ja kõikse seda, et ikka arendada peenmotoorikat.

Rutiin, rutiin, rutiin.. enamus lapsed pesevad iseseisvalt käsi, tunnevad ära juba oma

käterätiku ja koristavad enda järelt. :) Harjutamist vajab veel käte kuivatamine.

Muusikatund on laste lemmik ja seal õpitud tantse ja laule sai näha ka isadepäevapeo videost. Saime ka kenasti isadepäevapeo peetud toredate laulude ja tantsudega, millest jäi ilus mälestus.

Tähistasime novembrikuus Marta ja Ats Johannese sünnipäevasid. Palju palju õnne teile!

Seoses teise linna elama kolimisega, läks meie rühmast ära Marta. Jääme Martat taga igatsema. 


Rebimis-ja kleepetöö: "Põder"

Värvimistöö rasvakriitidega: "Rebane"
Kleepetöö: Kolmnurkadest kuuse ladumine
Värvimistöö: "Orav"


Isa ja lapse ühistööna valmis isale vahva särk tööleminekuks. Suur tänu vahvate piltide eest.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

  Õnneseene tegemised aprillis... Aprillikuu möödus väga kiirelt. V estlesime palju kevadest, märkasime ka kevadet   meie õuealal. Lumikellu...